חיה בסרט: איך הסרטים שאת רואה הורסים את חיי המין שלך

נסי להיזכר באחד הסרטים האחרונים שראית. קומדיה רומנטית שכזאת. הייתה שם סצנת סקס? איך זה הלך?

עכשיו, נסי להיזכר בסרט אחר שראית, או אפילו סדרת טלויזיה. אני לא מבקשת שתזכרי ממש את הפרטים, הדמויות והסיפור, אלא רק את התמונה הכללית שעולה לך בראש, כשהופיעה סצנת הסקס.

תני לי לנחש, היא בטח נראתה כמו משהו כזה:

תחילת הסרט.. יש היכרות.. יש כימיה.. אולי יש משהו שנמצא בדרך בין זוג האוהבים. אבל אל דאגה, הם ימצאו את הדרך למיטה.

ואז, מגיעה סצנת הסקס

הזוג מתנשק בחושניות, קופץ למיטה, תוך כדי שחולצות, מכנסיים ונעליים מתעופפים באוויר.

מהר מאד מגיעים לאקט עצמו, שהוא כמובן – החדירה.

וכעבור כמה שניות (בסרט, במציאות זה בטח כמה שעות טובות ?), שניהם נהנים, גונחים וגומרים יחד, הגבר נשפך הצידה למיטה, נגמרת הסצנה, והסרט ממשיך.

אם תשימי לב לזה, ברוב הסרטים שתראי, בסצנת הסקס, האישה תמיד תגמור יחד עם הגבר, ובחדירה.

עכשיו לא פלא שהתלונה הכי נפוצה בקרב נשים הפונות לטיפול מיני היא שהן לא מצליחות לגמור מחדירה. וזה לא מקרי, שיש מאות אם לא אלפי כתבות מגזינים, YNET מאקו וכדומה בנושא: איך תחווי אורגזמה מחדירה.

המגזינים הרבה פעמים יאמרו לך לנסות תנוחות אחרות, ובכך ירמזו (לצערנו), שכל הנשים מסוגלות לחוות אורגזמה אם רק יעשו את זה "בדרך הנכונה".

אבל, זה לא נכון.

רוב הנשים לא יכולות לחוות אורגזמה מתוך הגירוי שמספקת החדירה בלבד. ולצערי, מעט מאד נשים וגברים(!) יודעות ויודעים זאת.
מה שמותיר אינספור נשים עם התחושה, שמשהו אצלן לא בסדר. שהגוף שלהן לא תקין. פיזית, משהו שם למטה לא מחובר או בנוי כמו שצריך, או שמשהו בראש לא בסדר ("אני לא מצליחה לאפשר לעצמי").

והפתרון הוא כמובן – לזייף.

וזה רק קצה הקרחון

העניין הוא, שאנחנו מקבלות כל כך הרבה מסרים על איך זה אמור להראות, איך זה אמור להרגיש, איך זה אמור להיעשות, וזה מעוות לנו המציאות. גורם לנו לחשוב, שכל דבר שהוא לא "איך שהוא אמור …" הוא לא תקין או נורמלי.

הנה חלק מהדוגמאות
  • להכווין את בן הזוג למה שעושה לך טוב. כמה מכן מכווינות? כמה מכן מרגישות בנוח להכווין עד כמה שצריך? גם אם לפעמים מדובר בלא מעט הכוונות? האם זה מעורר תחושת אי נעימות? האם הגבר צריך להגיע 'מוכן' ולדעת איך בדיוק מענגים אישה, וספציפית אותך?
  • סדר הפעולות באקט המיני. האם זה חייב לבוא בסדר הבא: משחק מקדים, חדירה, גמירה, סיום? או שככה הוליווד לימדה אותנו?
  • איך את אמורה להיראות, באופן כללי, ובטח כשאת ערומה במיטה. אם תנוחה מסויימת עושה לך בטן, תצליחי להנות? תצליחי להחזיק את הבטן פנימה וגם להיות בחופש תוך כדי?
  • אם לא הורדת שיער, תצליחי לשים את זה בצד או שזה יפריע לך? אני מציינת את הסעיף הזה, כי בכל הסרטים ההוליוודים, האישה תמיד תצולם בצורה מחמיאה, לא משמינה וחסרת שיער בנטורל.

הזדהת עם אחד הסעיפים? ראית משהו משלך?

אנחנו מוצפות בכל כך הרבה דוגמאות שמראות איך סצנת סקס אמורה להיות. כל הדוגמאות נראות בדיוק אותו הדבר. מה שיוצר לנו תמונה בראש של איך זה אמור להיראות גם אצלנו.

העניין הוא, שבחיים זה לא יראה ככה אצלנו. תמיד יהיה פער בין המציאות לפנטזיה. כי בפועל, יש לך שיער, ולבחור הקטן לוקח כמה דקות לעמוד, וזה לא נכנס על הפעם הראשונה, או שאין לך חשק, ולהתפשט לוקח כמה דקות בחורף, וזה לא תמיד נעשה בכזאת חינניות… והוא, הוא לא ריצ'ארד גיר (ובטח לא יו גרנט).

והפער הזה בין המציאות לפנטזיה, מכניס איזשהו תסכול. ואיך אפשר להנות כשברקע יש את הפער והתסכול הזה?

ככה בדיוק. כשאת מבינה שיש פער, והפנטזיה היא רק פנטזיה, אז את מתחילה לשחרר את איך שזה אמור היה להיות, ואת יכולה להיות נוכחת במה שיש, במה שעושה לך טוב (להבדיל ממה שאמור לעשות לך טוב), את בחופש לבקש בקשות, לזוז או להשמיע את הקול שלך, ואולי אפילו, פשוט להנות.

עכשיו תורך.

שימי לב בימים הקרובים, למסרים שאת מקבלת בטלוויזיה, עיתונים, אינטרנט וכו' על סצנות סקס.

ותשאלי את עצמך – האם ככה אמור וחייב להראות סקס?

עד כאן להפעם,

באהבה,

אפרת

מוזמנת להמשיך לעקוב:

רוצה לקבל עדכון כשיוצא פוסט חדש?

מוזמנת להכניס פרטים ותקבלי עדכונים על פוסטים חדשים,
המלצות קריאה, ומפגשים שווים שאני מארגנת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן