תנאי השימוש באתר "פמיניסטית" (feministit.com)

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון נקבה אך האמור בו מתייחס לגברים ונשים כאחת.

  1. קדימון

האתר "פמיניסטית" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("תוכן ותדמית") ייצוגי עבור "מפעילת האתר" אפרת זיו. הנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרות עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.    

3. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "פמיניסטית" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "פמינסטית".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר

אני שואפת לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן אינני יכולה להתחייב כי האתר יהיה זמין לכן בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכן האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמשת באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "פמיניסטית" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

8. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשות הרשומות באתר/מנויות הרשומות באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשות, משתמשות וחברות באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי הנהלת האתר "פמיניסטית".

9. גילוי נאות
אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשות רשומות ומנויות) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשות וניתוח תנועת הגולשת/ות, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשות המחוברות לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולשת או כל פרט מזהה אחר.

10. איזור שיפוט
בעת שאתן עושות שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתן מסכימות כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

11. פרסומות צד ג', הפניות וקישורים המופיעים באתר
האתר ומפעילת האתר לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי המפורסם באתר. הפרסום וכל תוכן באתר (מסחרי או שלא) אינם המלצה או עידוד לביצוע כל פעולה שתהא. כל שימוש במה שמוצע באתר (ממוצר ועד רעיון) הינם באחריות משתמשת האתר או גולשת האתר ואינם באחריות האתר ומפעילת האתר (אפרת זיו).

12. קישורים רווחיים
חלק מהקישורים המופיעים באתר הינם קישורים המובילים לרכישת מוצר או שירות מצד שלישי. חלק מהקישורים הללו נותנים עמלה ו/או תשלום כלשהו למפעילת האתר כתוצאה מרכישת המוצר או השירות אצל הצד השלישי ("צד ג' "). מפעילת האתר "פמיניסטית" לא אחראית לטיב המוצר, השירות ואינה אחראית על החלטת הקנייה. מחיר המוצר/השירות הנמכרים על ידי צד ג' לא מושפעים לרעה את מחיר המוצר.
[במילים פשוטות, ייתכן ואקבל עמלה כשתרכשו מוצר כזה או אחר דרך קישור מהאתר שלי אבל המחיר שתשלמו לא יעלה בעקבות זאת. מי שמשלם את העמלה זה אותו אתר/שירות צד ג' ואני לא אחראית לשביעות הרצון שלכן מאותו מוצר או שירות ובכלל להחלטת הקנייה שלכן].
מפעילת האתר לא אחראית לטיב מוצר/שירות של האתרים המקושרים לאתר זה, גם אם מדובר בלינק ריווחי "שיווק שותפים".

13. כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ו/או טיפול רפואי ו/או נפשי ע"י בעלות מקצוע בכל תחום ו/או נושא המופיעים באתר.
משתמשת באתר מצהירה בזאת כי היא יודעת שהאתר וכל מה שמובא בו אינו מהווה תחליף לייעוץ ו/או טיפול בכל תחום שהוא.

דילוג לתוכן